• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
"Ormanİzmir" buluşması için hazırlıklar tamam
 
 
Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak yakından takip ettiğimiz 'Ormanİzmir' buluşmasının detayları netleşti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “Gel, gör, koru” diyerek tüm İzmirlileri davet ettiği buluşma 30 Ağustos 2019 Cuma günü (Yarın) saat 15.00’da başlayacak. “Ormanİzmir” başlığıyla yapılacak toplantı, yangından etkilenen Efemçukuru Devedüzü Mevkii’nde gerçekleşecek.
Konser var, fidan dikimi yok
İzmir Buluşması'nın ardından dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay, kısa bir konser verecek. Saatler 18.00’i gösterdiğinde ise İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi, olağanüstü gündemle toplanacak. Gerek fidan dikimi için gereken mevsim koşullarının oluşmaması gerekse alanın rehabilitasyon çalışmalarının sürmesi sebebiyle henüz bu aşamada dikim yapılmayacak.
İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden araçlar kalkacak
Yanan alanda yapılacak etkinliklere katılmak isteyenler için İzmir Büyükşehir Belediye önünden saat 13.00'den itibaren otobüsler kaldırılacak. Kendi araçlarıyla etkinlik alanına gelecek vatandaşlar içinse tüm güzergahlardan yönlendirme tabelaları hazırlandı.
  
525 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Aidat Borcu Sorgulama
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.335717.4051
Euro18.262618.3357
Hava Durumu