• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

HakkımızdaBİZ KİMİZ?

Farklı farklı nedenlerle Salihli’den ayrılmış, ancak kökleriyle bağını korumuş ve memleket sevgisini ruhunda muhafaza etmiş hemşehrileriz…

 

AMACIMIZ NE?

İzmir’de yaşayan Salihlililer’i bir araya getirmek, tanıştırmak, kentimize ve hemşehrilerimize destek sağlayacak projeler üretmek ve aynı zamanda Salihli ile bir köprü görevi üstlenmek.

 

HEDEFİMİZ

* Öncelikle aynı toprakların çocuklarının birbiriyle iletişimi güçlendirmek adına fırsat buldukça bir arada olmaya gayret edeceğiz. Bu, kah bir yemek masası olacak, kah birlikte gidilen bir konser ya da tiyatro…

* İzmir’de yaşayan ve birbirini tanımayan hemşehrilerimizi ‘Salihli paydasında’ buluşturmak için ailemizi giderek genişletmeye çalışacağız.

* İzmir’de üniversite eğitimi alan öğrencilerimizi kucaklamak en kutsal hedefimiz. Bu doğrultuda, gücümüzün yettiği ölçüde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs verme geleneğimizi devam ettirmek, ayrıca bu öğrencilerimizin okul sonrası kariyerlerine ışık olabilecek yeni insanlarla tanışmasına aracılık etmek önceliğimiz.

* Salihli’ye emek vermiş, gelişimine katkı sunmuş insanları yaşarken ölümsüzleştirmek adına özel çalışmalar yapmayı hedefliyoruz.

* Derneğimize kurumsal bir kimlik kazandırmak, günümüzde artık ‘olmazsa olmaz’ haline gelen sosyal medyasıyla, internet sitesiyle güncel ve herkesi birbirinden haberdar edecek bir yapıya oturtmak.

 

Aidat Borcu Sorgulama
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.40808.4417
Euro10.001410.0414
Hava Durumu
Saat