• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

Salihli Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği olarak düzenlediğimiz 'Yaza Merhaba' kahvaltısı geniş bir katılımla gerçekleşti. Bayraklı Havuz Kafe'deki kahvaltıya Salihli'nin İzmir'deki gururlarından Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal, 19. dönem Manisa milletvekilimiz ve derneğimizin 2004-2009 dönemi başkanı Cengiz Üretmen, Mimarlar Odası Ankara Şube eski Başkanı Ali Hakkan, Eski yönetim kurulu üyemiz Nejat Günaydın, şair Atilla Er ve 200'e yakın hemşehrimiz katıldı. Bu güzel organizasyonumuza gelerek birlikteliğimize güç, derneğimize katkı sağlayan tüm dostlarımıza saygı ve teşekkürlerimizle..
13.06.2022
Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği ile Salihli TSO tarafından organize edilen “Görülmeye Değer Kent Salihli” gezileri kapsamında İzmir’den 40 kişilik bir grup geldi. Artemis, Gymnasium ve Kent Müzesi’ni gezen grup, Sevgi Yolu’ndaki restoranlarda Odun Köfte yedikten sonra Çarşamba Pazarı’nda alış veriş yaptı.
27.05.2022
Salihli Sektör Gazetesi gezimizi haber yaptı.... İzmir’deki Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğimiz ile Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın, birlikte 6 yıldır devam eden “Görülmeye Değer Kent Salihli” projesi kapsamında yönetim kurulu üyemiz Dudu Aslan nezaretinde gerçekleşen geziye İzmir’den 40 kişilik bir grup katıldı. Salihli TSO’nun finanse ettiği Salihli Güven otobüsüyle gönderdiğimiz grup, bir yandan tarihi ve kültürel mekanları ziyaret ederken, diğer yandan kentimizin ekonomisine yaptıkları alışverişlerle katkı sağladı. Tabii Salihli'li tarihçimiz Mustafa Uçar, tarihimizi anlatırken konukları büyüledi.
26.05.2022
İzmir'deki Salihlililer olarak "Yaza Merhaba" kahvaltısı için Bayraklı'da buluşuyoruz. 11 Haziran Cumartesi günü Bayraklı Havuz Kafe'de bir arada olmak dileğiyle... Not: Kahvaltı ücreti kişi başı 60 TL'dir. Katılım bilgisi için 0530 222 44 45 no lu telefonu arayabilirsiniz
20.05.2022
Araştırmacı Yazar Mustafa Uçar’ın konuk olduğu ‘Dünden Bugüne Salihli’ söyleşimiz, Karşıyaka Belediyesi Çarşı Kültür Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleşti. Mustafa Uçar, Salihli’nin yüz yıllara uzanan kadim tarihini, Kurtuluş Savaşı sırasındaki rolünü ve ilçemizde yaşananları, Mustafa Kemal Atatürk’ün ziyaretini, her biri eşsiz değerdeki fotoğraflar eşliğinde anlattı, yüzü aşkın katılımcı ilgiyle dinledi.
16.05.2022
Bayraklı Belediye Meclis Üyesi ve derneğimizin yönetim kurulu üyesi Alim Çankaya’nın organize ettiği kahvaltıya 50’ye yakın Adala’lı katıldı. Kahvaltıya katılan ve konuk olanların içinde, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Derneğimizin Onursal Başkanı Hayati Ertuğrul (aynı zamanda Adala’lı) Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Dudu Özçayır Aslan (aynı zamanda Adala’lı) Derneğimizin şimdiki başkanı Cengiz Ülkü Bayraklı Belediye Meclis Üyesi ve Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Gönül Güngör vardı.
17.05.2022
 2 
Aidat Borcu Sorgulama
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.648820.7315
Euro22.042722.1311
Hava Durumu