• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği 20.yılını Lidya Sardes Termal Otel'de düzenlenen yemekle kutladı. 2002 yılında İzmir'de yaşayan Salihlilerin bir araya gelerek kurdukları dernek bugün 20 yaşında. Düzenlediği organizasyonlar ve çok sayıda öğrenciye burs vermesiyle adından sıkça söz ettiren dernek geleneksel yıl sonu balosunu 20.yılına özel olarak Salihli'de gerçekleştirdi. Yemeğe Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Derneğimizin onursal başkanı iş insanı Hayatı Ertuğrul, CHP Salihli Belediye meclis üyeleri A. Yavuz Özdem, Ahmet Kavak, Ozan Taşdelen ve çok sayıda konuk katıldı.
Salihli Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği olarak kuruluşumuzun 20. yılını köklerimizle, memleketimizle kucaklaşarak kutlamak istedik. Bu yılki Geleneksel Yılbaşı Balomuzu Salihli Lidya Sardes Hotel Thermal'de organize ettik. Yine hasret giderecek, yine şarkılar söyleyecek, yine harika bir gece geçireceğiz... Dileyen konuklarımız geceyi tek ya da çift olarak otelde konaklayarak geçirecek, termal havuzun keyfini çıkaracak, dileyen konuklarımız ise yalnızca balo yemeğinde yerlerini alacak. 20. Yılımızı Memleket Havası ile kutlayacağımız bu özel gecede Salihli ile kucaklaşmaya hazır mısınız?
Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak yaza veda kahvaltımızı Buca Belediyesi Mevlana Tesisleri Neva Cafe'de gerçekleştirdik. Ne mutlu bize ki, yenilenen yüzüyle bizi karşılayan bu güzel mekanı tıklım tıklım doldurduk, bahçeye taştık... Sohbet ettik, hasret giderdik, hep birlikte gülüp eğlendik. Bu cumartesi gününde bizimle olan tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimizle...
Salihli Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği olarak düzenlediğimiz 'Yaza Merhaba' kahvaltısı geniş bir katılımla gerçekleşti. Bayraklı Havuz Kafe'deki kahvaltıya Salihli'nin İzmir'deki gururlarından Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal, 19. dönem Manisa milletvekilimiz ve derneğimizin 2004-2009 dönemi başkanı Cengiz Üretmen, Mimarlar Odası Ankara Şube eski Başkanı Ali Hakkan, Eski yönetim kurulu üyemiz Nejat Günaydın, şair Atilla Er ve 200'e yakın hemşehrimiz katıldı. Bu güzel organizasyonumuza gelerek birlikteliğimize güç, derneğimize katkı sağlayan tüm dostlarımıza saygı ve teşekkürlerimizle..
Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği ile Salihli TSO tarafından organize edilen “Görülmeye Değer Kent Salihli” gezileri kapsamında İzmir’den 40 kişilik bir grup geldi. Artemis, Gymnasium ve Kent Müzesi’ni gezen grup, Sevgi Yolu’ndaki restoranlarda Odun Köfte yedikten sonra Çarşamba Pazarı’nda alış veriş yaptı.
 2  ...
Aidat Borcu Sorgulama
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.108632.2373
Euro34.857634.9973
Hava Durumu