• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

Salihli'nin tanıtımı için el ele veren Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği ile Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, başarılı bir organizasyona daha imza attı. Salihli TSO'nun "Görülmeye Değer Kent Salihli" projesi kapsamında İzmir'den 43 kişilik bir grup kentimizi gezdi, gördü, bilgilendi, alışveriş yaptı.
Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Danışma Kurulu toplantısı büyük bir katılımla gerçekleşti. Karşıyaka Kent Balık Restoran’daki gecede birbirinden değerli isimler eski günleri andı, “İyi ki Salihliliyiz” diye haykırdı.
Salihli Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak pandeminin gölgesinde geçen son 1,5 yılda bir çok etkinlik için hazırlanmış, heveslenmiş, ancak yasaklar sebebiyle heyecanımızı bir başka bahara ertelemek zorunda kalmıştık. 25-26 Eylül tarihlerinde gerçekleşen Eskişehir-Kütahya turu, tüm bu 1,5 yılın acısını çıkardığımız bir organizasyon oldu kesinlikle.
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nda da Türkiye’nin geleceğine ışık tutacak gençlerimizle omuz omuza yürüyoruz. Salihli Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği olarak İzmir’de eğitim gören üniversiteli gençlerimize burs vermeye devam ediyoruz. Başvurular için derneğimizin 0530 222 44 45 numaralı telefonundan ya da salihlidernegi35@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Burs başvuru formumuzu da sitemizdeki 'Dosyalar' bölümünden temin edebilirsiniz.
Salihli Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği’nin olağan genel kurulunda Cengiz Ülkü yeniden başkanlığa getirildi. Bayraklı Havuz Kafe’de pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleşen kongreye tek aday olarak giren Ülkü, oybirliği ile “Göreve devam” dedi.
Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak 2009 yılından bugüne Salihlili olup İzmir'deki üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerine verdiğimiz bursları internet gazeteleri haber yaptı. Halkızbiz internet sitesinden Doğan Prepol'un sorularını yanıtlayan başkanımız Cengiz Ülkü, tüm yönetim kurulu adına 11 yılda yüzlerce yüzlerce çocuğumuza burs vermenin gururunu yaşıyoruz dedi. Haberin tamamı yazının devamında
 4  ...
Aidat Borcu Sorgulama
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.857532.9892
Euro35.719435.8626
Hava Durumu